O nás

Společnost IODICA NATURAL, s.r.o. jsme založili v roce 2020 po pěti letech zkušeností s produkty IODICA v Africe.

V roce 2015 jsme s Alešem Buksou postavili v Ghaně továrnu na těžbu a balení pitné vody s názvem SKY WATER a přidávali do ní AKTIVNÍ JODOVÝ KONCENTRÁT IODICA. Naším cílem bylo pomoci lidem v Ghaně se snížením jódového deficitu, který je v této africké zemi stále významný a pomoci s bojem proti kretenismu a dalším potížím, které vznikají nedostatkem jódu ve stravě. 

Takto vypadala naše reklama na vodu s jódem vyrobená pro Ghanu:

Lidé v Ghaně si naši vodu zamilovali pro její zdravotní benefity, chuť a fakt, že i přes africké horko velmi dobře chutná i nevychlazená.

Koláž fotek z Ghany

Pro cizince není podnikání v Ghaně žádný med. Zažili jsme chvíle radostné, ale i večery plné slz. Pro empatické lidi s přirozenou touhou pomáhat není pobyt v Ghaně lehký. Ghana je země plná kontrastů: na jedné straně vidíte téměř každého Ghaňana se usmívat a na druhé straně vidíte lidi slepé, protože neměli peníze na operaci zeleného zákalu, 6 člennou rodinu bydlet v boudě protože se ne vlastní vinou dostali do problémů a malé podvyživené děti chodící místo do školy pro vodu mnoho metrů. Asi žádného Čecha pak nenechá klidným když zastaví na křižovatce na červenou a v tu chvíli je jeho auto v obležení dětí ve věku od 2 let, které žebrají o peníze a jídlo a mají zjizvený obličej kvůli místním zvykům.

Koláž fotek z Ghany

Na konci roku 2019 jsme se rozhodli z Ghany vrátit domů do Česka a stali jsme se výhradními distributory značky IODICA v České republice.

Děláme vše pro to, aby užitek z přírodních produktů IODICA mohl vyzkoušet každý z vás.

Těšíme se na vaše osobní zkušenosti s naším jódovým koncentrátem a přejeme hodně zdraví.

Repoši         Tomáš a Zuzana Repaští

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.